Українські хостери

Правила форуму
Дана гілка ніяк не пов'язана із рекламою хостинг-провайдерів!!! Тут ведуться дискусії щодо оптимального вибору хостинга чи/або сервера під Joomla.

У цій гілці форума також представлені окремі подфоруми хостинг-провайдерів які зголосилися надавати підтримку по своїх компаніях. Якщо у вас є запитання до певних хостинг-провайдерів Ви зможете отримати відповідь від представника хостинга на нашому форумі.

Якщо Ви бажаєте представити свою хостинг-компанію та займатися підтримкою своєї гілки форуму,
будь-ласка, зв'яжіться з нами за адресою denys[at]joomla-ua.org.

Увага! Теми рекламного характеру будуть видалятися. Якщо Ви бажаєте розмістити аноанс або новину звертайтесь за denys[at]joomla-ua.org
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Українські хостери

Повідомлення shaman » 02 листопада 2007, 12:41

Хотілось би обговорити питання українського хостингу. Хто яким користується, які знає з кращого боку, а які - з гіршого. Які хостери найкраще підходять для Joomla.

Користуюсь хостингом від HOSTPRO.UA - який мене за півроку користування ним розчарував. З усім на перший погляд вигідним і зручним функціоналом стикнувся з двома основними проблемами:
1-При перевантаженні серверу випадає помилка 500, яку я зовсім не вважаю наслідком ненажерності joomla, як про це повідомив хостер. Думаю, якщо з його боку і обмежувати використання системних ресурсів для обслуговуваних сайтів,то через пригальмування швидкості, а не через різкий "відказ" серверу.
2-Не вперше помічаю, що технічний персонал хостингу хоч і працює цілодобово, але явно або не повністю компетентний або просто ледачий, оскільки на чималі листи з описами проблем і логів помилок отримую короткі відповіді - зверніться до свого веб-майстра, оптимізуйте ваш скрипт, наш сервер цього не підтримує,того не підтримує, якщо хочите - дайте нам самі лінки де завантажити скрипти для нашого серверу,щоб покращити його роботу.А в деяких випадках помічав, що багато з чого сказаного просто не правда, оскільки їх заперечення на певні можливостті не раз доводилось спростовувати власноруч.

Як висновок думаю є сенс змінити хостинг, хоч і гроші заплачені.От тільки хотілось дізнатись хто вже має достатній досвід, щоб порадити хостинг за невисокими цінами на дискову квоту, бажано з c-panel, PHP 4.4.3 , MySQL 4.1.22-standard-log, нормальною швидкістю каналів і процесора.Головне - щоб сайт не гальмував - мав швидкість наближену на joomlaforum.ru та не видавав ті кляті помилки 500, які вже і мене дістали.
Також не хотілось би перенести сайт на якийсь нестабільний хостинг - з ненадійним персоналом, часто перевантаженим або вразливим до хак-атак сервером і таке інше.
Буду дуже вдячний, оскільки "переїзд" потребуватиме багато мороки.

ziArt
Користувач
Користувач

Re: Українські хостери

Повідомлення ziArt » 03 листопада 2007, 16:33

Я зараз сайти розміщую на hvosting.net поки нарікань не було, але досвід в мене ще в принципі не великий.
Востаннє редагувалось 05 листопада 2007, 01:55 користувачем Dutch, всього редагувалось 1 раз.
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 05 листопада 2007, 02:04

Щоб сайт літав потрібно мати в наявності системи кешування на рівні баз данних (про це писалось в новинах).

Якщо хочеш мати відповідний суппорт, краще за все розміщувати сайт відразу на дата центрі. Ну наприклад Хостбізюа, Утел і т.д. Там же ти отримаєш широкі канали.

Але краще всього для великих мега-проектів відразу брати в оренду сервер, адже скільки сайтів лежить на 1 серваку теж сильно відбивається і на роботі окремого сайту.

Іноді хостери перевищують ліміт кількості сайтів на один сервак. Тому потім почитаються тормози в роботі.

Щодо твоєї 500 помилки, то як я і писав раніше інтеграція Joomla з СМФ жре багато ресурсів, тому або відмовитися від неї, або знайти іншу стабільну інтеграцію, або попросити хостера (раз він у тебе все може поставити) встановити або акселератор або мемкеш та поставити форум та джумлу на один з цих кешерів + рідний кеш Joomla.
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 06 листопада 2007, 20:40

Ясно, дякую.
А як щодо власного серверу?Бачив, багацько невеличких сайтів мають власний сервер і здається він не стає їм великою обузою.Чи є в цій ідеї якийсь сенс враховуючи співвідношення вартості обладнання і продуктивності системи? А також при швидкості каналу 100мб/сек?
Dutch
Адміністратор
Адміністратор
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 12 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Dutch » 06 листопада 2007, 21:27

Все залежить від доходу, який приносить твій сайт. Тобто чи зможе він прогодувати сам себе?

shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 06 листопада 2007, 22:40

Ні, я маю на увазі чи вигідніше буде обзавестись сервером, щоб забезпечити сайт нормальною стабільною роботою, чи краще все-таки шукати і орендувати хостинг або виділений сервер у інтернет-провайдерів, який би мав високі показники CPU,ОЗУ,ширину каналів, та чималий дисковий простір (у цьму разі ціни на мої потреби чесно кажучи зависокі).
Отже і думаю про власне обладнання.
А стосовно окуповності проекту - то наразі я не збираюсь окуповувати свій сайт, але і переплачувати за його існування теж не хотілось би.
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 08 листопада 2007, 03:26

KILLER, як будеш тут,нагадай будь ласка того паршивого хостера, щоб я ненароком до нього не натрапив...Думаю іншим теж згодиться.
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 08 листопада 2007, 16:52

Люди, а хто мав досвід обслуговування з mirohost.net?
Майже вирішив переїжджати до них бо здається і компанія нехіла, давно існує, з imena.ua співпрацює і ціни в межах цього світу.
Відгукніться будь ласка, бо я дійсно шукаю хостера і хочу обрати якісного, а головне - надійного, щоб як швейцарський банк )
Vasabi
Користувач
Користувач

Повідомлення Vasabi » 08 листопада 2007, 20:27

маю там один сайт. Нарікань не маю, хоча в принципі 80 унікальних відвідувачів і 600 перезавантажень сторінок  на добу  не є індикатором. Спілкувався два рази с тех. підтримкою – швидко і суттєво допомогли. 

Він здається один з найкращих, але й ціни здається теж одні з найвищих. 

shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 08 листопада 2007, 22:09

Дякую за швидку відповідь.
А що там з панеллю керування? Там є класична c-panel та phpmyAdmin?
І що зі швидкістю каналів,можна адресу того сайтику щоб перевірити?
Буду вдячний.
PAlexA
Користувач
Користувач

Повідомлення PAlexA » 12 листопада 2007, 22:37

А UKRHOSTING ні хто не користуеться ? Цікаво, то тількі в мене в нього проблеми з поштою, чи ні, я тут все описав
Востаннє редагувалось 12 листопада 2007, 22:50 користувачем PAlexA, всього редагувалось 1 раз.
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 13 листопада 2007, 21:55

Після реєстрації домену через imena.ua, отримав безкоштовні три місяці хостингу від mirohost.net.
Отже, швидкість досить висока, працює без перебоїв, але панель керування настільки "дитяча" і примітивна , наскільки виглядає в демо-версії. Тепер доводиться конектитись через FTP, в той час, як на с-panel (яку пропонує hostpro) все значно зручніше. Є також і один дуууже великий мінус - нереально висока ціна за дискову квоту.

inf4mi
Користувач
Користувач
Подякували: 1 раз

Повідомлення inf4mi » 17 січня 2008, 15:14

Adaman писав:настільки "дитяча" і примітивна
я думаю, що це для надійності системи - сам логічно подумай.
Adaman писав:нереально висока ціна за дискову квоту.
Сам ж хотів якісний хостинг  - а за якість треба платити.
PAlexA
Користувач
Користувач

Повідомлення PAlexA » 20 січня 2008, 15:16

Так, ціни там на mirohost.net високі. Adaman, але як там всеж такі працюе Joomla, та чужі компоненти що ставлятся на неї.
SAS
Користувач
Користувач

Повідомлення SAS » 25 січня 2008, 00:00

У мене два сайти на TOPUA. Все працює нормально.
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 25 січня 2008, 09:15

palexa писав:Так, ціни там на mirohost.net високі. Adaman, але як там всеж такі працюе Joomla, та чужі компоненти що ставлятся на неї.
Я скажу прямо - я дуже і дуже радий що залишив свій старий хостинг (hostpro.ua) та перейшов на втричі дорожчий mirohost.net
Бувають іноді д-доси, і мускул глюканув один раз, проте жодного разу не глючило персонал - проблема вирішується оперативно, а відповіді на листи якправило приходять після її вирішення. Компанія старається і це видно.

Маю два проекти на ньому - звичайний SMF літає як на виділенці.
Щодо роботи різних розширень для joomla - думаю краще судити протестивши верхнє меню інтегрованого з SMF проекту, який на даний момент також розташований на серверах mirohost.net - www.mijsvit.com.ua.

Усі розширення працюють нормально, єдине, що портрібно - на папки атачів, фото і тд ставити права 777, а редагування файлів працює здається на 664.

shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 25 січня 2008, 17:45

SAS писав:У мене два сайти на TOPUA. Все працює нормально.
Топуа для нових реєстрацій недавно закрився на певний час і не дарма - швидкість у них зараз дуже повільна+ помилка 500 періодами вилітає. Видно теж лімітують ресурси дешевими методами. Хоча як безкоштовний хостинг в Україні - на мою думку дуже добре. Дуже хороший проект, нічого проти не маю.
salex
Користувач
Користувач

Повідомлення salex » 27 січня 2008, 11:33

В мене 4 сайти на Joomla, розташовані на хостингу FREEHOST.com.ua Я дуже не задоволений якістю їхнього хостинга. Спробував перенести сайт на mirohost (на тестовий період), і побачив що сайт на цьому хостингу просто літає, швидкість в  2,3 рази вище. Написав про це суппорту фріхоста, а вони відповідають у нас все добре, у нас все супер, це ваша Joomla дуже погана, багато хостерів взагалі не хотять брати такі сайти на свої сервери, вам дуже повезло що ми Вас взяли і т.п.
Я майже вирішив переходити на МІРОХОСТ, а ле їхня ціна трохи кусається. Може порадите інших хостерів, які точно підходять під джумлу.
krush
Користувач
Користувач
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення krush » 28 січня 2008, 00:20

маю 4 сайти на мірохості, хвалити їх немає чого там деколи в службі підтримки ручніки сидять по 5 разів потрібн пояснювати, сервера не докінця захищені, раптом вчора мені сайт хтось взламав - замінив індекс.php, не знаю як! настройки Joomla правельні доступ до файлів 644 а ле маю те що маю - це вже другий випадок на двох різних сайтах!
shaman
Команда підтримки
Команда підтримки

Повідомлення shaman » 28 січня 2008, 09:14

Чи може від хостингу залежати індексація сайту?
На joomlaforum.ru бачив, що в цьому плані на мірохост скаржаться...

Повернутись до “Хостинг та домени”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей